HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar

Go down 
AuthorMessage
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar   Sat May 17, 2008 10:14 pm

Kjo loj luhet keshtu: un shkruaj nje emer edhe dy shkronjat e fundit te fjales time ju i beni dy shkronjat e para te fjales tuaj dhe keshtu me radhe...


Anarkizmi

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
Sweetie

avatar

Female
Number of posts : 7
Location : skopje
Registration date : 2008-05-17

PostSubject: auha   Sat May 17, 2008 10:30 pm

Jajaja ki Anarkizmi , krejt me qesi anarkizma be ti hehehe


Misouri
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: Re: Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar   Wed Jul 23, 2008 12:34 am

RIngjallJE

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
Hawk-
WebMaster
WebMaster
avatar

Number of posts : 34
Age : 26
Location : kumanovo
Registration date : 2008-05-05

PostSubject: Re: Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar   Thu Aug 28, 2008 4:02 pm

Jetish
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
Sponsored content
PostSubject: Re: Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar   

Back to top Go down
 
Krijo fjal me dy shkronjat e fjales se kaluar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Argetim :: Tema te lira-
Jump to: