HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Horoskop i Zemrave

Go down 
AuthorMessage
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: Horoskop i Zemrave   Sat May 17, 2008 10:06 pm

HOROSKOPI I ZEMRAVE

Qė ta dini tė vėrtetėn pėr veten dhe tė dashurin tuaj,mjafton ta dini shenjėn tuaj dhe tė tij.

Dashi:
E dėshiron partnerin tė zhdėrvjelltė dhe tė hareshėm.

Demi:
Dėshiron shoqėri tė krijuar me edukate.Nuk i do shėtitė romantike dhe me bark tė zbrazur.

Binjakėt:
E dėshiron partnerin,nga i cili gjithmon mėson diqka tė re.
Gaforrja:
Dėshiron siguri,e do partnerin i cili mburret,por edhe atė romantik.Nuk i do personat si era,qė gjithnjė ankohen,si dhe ata mendjelehtė.

Luani:
Dėshiron lidhje tė fortė me partnerin,i cili e pėrkrah pėr ēdo gjė.Nuk i do tė papėrcaktuarit,tė cilėt as nė moshėn 20-vjeqare nuk e dine se ē’presin nga jeta.

Virgjėresha:
E dėshiron personin e rregulluar dhe rrobat me aromė tė partnerit.Nuk e do pluhurin,librat e vjetra dhe gotat e mbetura nėn shtrat tė ish-partnerit.

Peshorja:
Dėshiron puthje tė lehta dhe premtime romantike.Nuk i do pėrqarjet,ndėrprerjet,madje edhe atėherė kur ėshtė koha pėr to.

Akrepi:
Dėshiron net tė llahtarshme,plotėsisht me ligjėrata.Nuk i do pėrditshmėritė,ikjen,pėrqarjet.

Shigjetari:
Dėshiron udhėtime rreth botės me partnerin.Nuk i do njohjet me tė vjetrit,tregimet e moqme,si dhe betimet pėr dashuri tė amshueshme.

Bricjapi:
E dėshiron partnerin,pėr tė cilin di tė brengoset.Nuk i do partnerėt qė kanė miq tė shumtė tė gjinisė sė kundėrt.

Ujori:
Dėshiron mardhėnie jo tė forta,pėr tė cilėn nuk di se a ėshtė miqėsi a dashuri.

Peshqit:
Dėshiron tė zhytet nė dashuri deri nė fyt,tė jetė larg personave tė tjerė,miqve,tė njohurve,prindėrve.Nuk i do partnerėt,tė cilėt kanė mbetur vetėm pėr shoqėri dhe pėr lidhje.

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: hmm...   Sat May 17, 2008 10:08 pm

Un perveti nuk besoj ne kurrfar horoskopi por gjerat e shkruara te shenja ime me ndodhin mua dhe kjo pak sa me habit !!!

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
Sweetie

avatar

Female
Number of posts : 7
Location : skopje
Registration date : 2008-05-17

PostSubject: Hey   Sat May 17, 2008 10:34 pm

Per cudi edhe te shenja ima po shkruan gjera qe i ndjej , i dua e qashtu dishka hehe
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
Sponsored content
PostSubject: Re: Horoskop i Zemrave   

Back to top Go down
 
Horoskop i Zemrave
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Argetim :: Tema te lira-
Jump to: