HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Barcoleta per "GJPJK"

Go down 
AuthorMessage
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: Barcoleta per "GJPJK"   Wed Jun 11, 2008 6:43 pm

Na ishte njeher nje fshatar qe po ikte ne pazar per te shitur nje dhi. E takon nje polic ne rruge dhe polici i thote qe te djelave ndalohet te shiten dhite. I merr dhine fshatarit dhe niset per ne rajonin e policise, por gjate rruges takon nje fshatar tjeter.
Ku po e con kte gomar?, pyet fshatari.
Polici: Po ca thua ore idiot, se shikon qe eshte dhi?!
Nuk po flisja me ty, i pergjigjet fshatari, por me dhin.

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
AlbaWolf
Admin
Admin
avatar

Male
Number of posts : 25
Age : 26
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-06

PostSubject: Re: Barcoleta per "GJPJK"   Wed Jun 11, 2008 7:07 pm

GJPJK don te thot GJITH POLICT JAN KOPILA :d

_________________
Realiteti eshte vetem nje iluzion tjeter!!!
Back to top Go down
View user profile http://albazemra.forum.st
 
Barcoleta per "GJPJK"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Castle Craig Death was "Avoidable"
» Businessman who helped expose Nursery paedo ring has "no regrets"
» Conservative Foreign Secretary Denies "Gay" Rumour
» "Vidas sem Defesa" New book
» Blacksmith "High Stakes"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Argetim :: Barcoleta-
Jump to: